0 грн.
Передній бампер серії Matrix поєднує низькопрофільний, брутальний дизайн із практичністю для пікапів. Виготовлений із товстолистової сталі та покритий міцною порошковою фарбою, він поєднує стиль і функціональність як для бездоріжжя, так і для щоденної їзди.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Центральне місце вміщує однорядну 30" світлову балку (світлова балка в комплект не входить). Не підходить для дизельних або AT4X версій. Несумісний із технологією Super Cruise.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 300 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||GMC||Sierra 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| С защитной дугой | Нет |
