0 грн.
Цільна, повністю зварна платформа для лебідки, що поєднує захист і функціональність для роботи або виїздів на бездоріжжя. Важкого класу для надійної роботи й простої установки.
*Не сумісно з датчиками. Проходить через штатні прорізи буксирних гаків і кріпиться болтами до рами. Перед встановленням перевірте сумісність із вашим автомобілем і розміри/вагу лебідки. Доступне з кількома варіантами дуг для різного рівня захисту.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Примітка | Not Sensor Compatible |
| Бренд | Fab Fours |
| Висота коробки | 24 in |
| Ширина коробки | 27 in |
| Довжина коробки | 50 in |
| Вага | 150 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2024||GMC||Sierra 2500, 2024||GMC||Sierra 3500, 2025||GMC||Sierra 2500, 2025||GMC||Sierra 3500
|
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
