Fab Fours GM24-N6261-1 Winch Mount GMC Sierra 2500/3500 24-25
Buy Fab Fours GM24-N6261-1 Winch Mount GMC Sierra 2500/3500 24-25
Price
Item: GM24-N6261-1
Quantity
Make sure it fits
Please select your vehicle to ensure that this product fits.
Order by phone
Fab Fours Winch Mount
  • Construction: 1/4" and 3/16" US steel
  • Design: One-piece, fully welded
  • Mounting: Installs through factory tow hook slots straight to the frame
  • Tow Hooks: Includes two bolt-on tow hooks
  • Guard Options: No Guard, Pre-runner Guard, or Full Guard
  • Winch Capacity: Supports winches up to 16,500 lb
  • Warranty: Limited lifetime structural and 2-year rust-free warranty
  • Origin: Made in the USA
Fab Fours GM24-N6261-1 Winch Mount GMC Sierra 2500/3500 24-25 - Features
Finish Matte Powder Coated
Note Not Sensor Compatible
Brand Fab Fours
Box Height 24 in
Box Width 27 in
Box Length 50 in