0 грн.
Компактний сталевий передній бампер серії Matrix поєднує міцну практичність із низькопрофільним дизайном, забезпечує монтаж освітлення та лебідки й водночас покращує зазор для коліс.
*Під час встановлення лебідки та центральної світлової балки блок керування лебідкою потрібно перенести для правильного встановлення.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Примітка | The Control Box on the Winch needs to be relocated for fitment with winch and lightbar |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 37 in |
| Ширина коробки | 37 in |
| Довжина коробки | 42 in |
| Вага | 360 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Буксировочные шаклы | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
