0 грн.
Передній бампер Fab Fours Matrix Series поєднує найкращі риси преміальних бамперів під лебідку та дизайну в стилі Vengeance у компактний сталевий бампер, що щільно прилягає до кузова та забезпечує брутальний стиль і функціональність.
*Для сумісної установки лебідки та світлодіодної балки блок керування лебідкою потрібно перенести. Перед монтажем перевірте сумісність із датчиками вашого авто та системами адаптивного круїз‑контролю.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 42 in |
| Ширина коробки | 47 in |
| Довжина коробки | 47 in |
| Вага | 385 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| С защитной дугой | Да |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
