0 грн.
Преміальний задній бампер, розроблений для надійного захисту задньої частини авто, покращеного кута з’їзду та інтегрованих рішень для евакуації й освітлення, водночас доповнює стиль автомобіля.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Сумісний із датчиками та розроблений для інтеграції зі штатним приймальним вузлом фаркопа; знімні світлові вставки дозволяють налаштовувати освітлення. Потрібні кріплення та виставлення під конкретний автомобіль — якщо не маєте досвіду заміни бамперів, рекомендуємо професійне встановлення.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Premium |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 200 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
