0 грн.
Посилений передній бампер, що поєднує міцність, функціональність і вигідну ціну; створений для підвищення захисту та позашляхових можливостей, зберігаючи брутальний вигляд.
*Несумісний зі штатними датчиками паркування. Доступний лише у версії Pre-Runner Guard. Фари, лебідка та кріплення у комплект не входять. Потрібний підбір під конкретну модель авто; рекомендується професійне встановлення.
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Red Steel |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Черный мат |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2023||Ford||F-450, 2024||Ford||F-450, 2024||Ford||F-550, 2023||Ford||F-550
|
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Нет |
