0 грн.
Посилений замінний задній бампер, що поєднує надійний захист, охайний дизайн і вбудовані можливості для встановлення аксесуарів.
*Монтаж/сумісність: Розроблено як пряма заміна з використанням штатних точок кріплення. Зберігає OEM-приймач фаркопа та розташування проводки; для підключення датчиків може знадобитися заводський джгут. Світлотехніка та кріпильні елементи не входять у комплект. Перевірте сумісність із конкретним роком випуску та моделлю вашого авто й за можливості скористайтеся послугами професійного встановлення.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 60 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
