0 грн.
Комбінований бампер і захист решітки, що захищає передню частину та надає автомобілю брутального позашляхового вигляду. Спроєктований під контури конкретних моделей, бампер має міцне чорне порошкове покриття та точне виготовлення в США. Інтегровані майданчики під лебідку та кріплення під D-кільця забезпечують можливості евакуації, а бокові посадкові місця дозволяють встановити додаткове освітлення.
*Розроблено для конкретних автомобілів із регульованою двокомпонентною системою кріплення для точного повторення контурів. Перевіряйте сумісність із вашим авто та лебідкою. Рекомендується професійне встановлення.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Premium |
| Висота коробки | 37 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 375 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2023||Ford||F-250, 2023||Ford||F-350, 2024||Ford||F-250, 2024||Ford||F-350, 2025||Ford||F-250, 2025||Ford||F-350, 2026||Ford||F-250, 2026||Ford||F-350
|
| С защитной дугой | Да |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
