0 грн.
Серія Matrix поєднує найкраще з Premium Winch Bumper і Vengeance Series, пропонуючи компактний сталевий передній бампер із преміальним стилем та функціональністю, створений для Bronco. Вироблено у США, передбачає встановлення лебідки та різні варіанти освітлення, зберігаючи щільне прилягання до контурів кузова та високу посадку.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: сумісний із WARN VR EVO 10 та іншими моделями лебідок WARN, зазначеними вище; для цього бампера блок керування лебідкою потрібно перенести. Розроблено для Bronco. Освітлення та лебідка продаються окремо.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 88 in |
| Вага | 115 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
