0 грн.
Передній бампер Fab Fours серії Matrix має тонкопрофільний сталевий дизайн, що поєднує стиль, міцність і функціональність для Ford F-150.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: збереження роботи датчиків і монтаж лебідки потребують специфічної для вашого автомобіля проводки та монтажних елементів; перевірте сумісність із вашим роком випуску та оберіть монтажний комплект, що підходить для компактних лебідок і обраної конфігурації освітлення.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 34 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
