0 грн.
Преміальні сталеві бампери, сумісні з датчиками, спроєктовані для невеликої ваги та обтічного, акуратного вигляду як спереду, так і ззаду авто. Розроблені, щоб надати агресивного вигляду на дорозі та бездоріжжі, зберігаючи функціональність і потік повітря.
*Монтаж/Сумісність: Болтове встановлення з використанням комплектних кронштейнів; перед монтажем перевірте сумісність із конкретною моделлю авто та з датчиками/ACC. Освітлення та комплектуючі для лебідки не входять до комплекту.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 42 in |
| Ширина коробки | 47 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 75 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
| Сумісність | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
