$0
Premium steel sensor bumpers engineered for a lightweight, sleek finish for both the front and rear of the vehicle. Designed to provide an aggressive on- and off-road appearance while preserving functionality and airflow.
*Installation/Compatibility: Bolt-on installation using the provided brackets; verify vehicle-specific fitment and sensor/ACC compatibility prior to installation. Lights and winch hardware are not included.
| Finish | Matte Powder Coated |
| Brand | Fab Fours |
| Series | Vengeance |
| Box Height | 42 in |
| Box Width | 47 in |
| Box Length | 90 in |
| Box Weight | 75 lbs |
| Color | Black |
| Installation side | Front |
| Material | Steel |
| Совместимо с парковочными | Да |
| Fitment | 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150 |
| С защитной дугой | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
