0 грн.
Бампер Fab Fours Matrix Series — низькопрофільний, цілісний бампер із чорної сталі з порошковим покриттям, що поєднує агресивний дизайн і функціональність важкого класу.
*Кріплення direct-fit до штатних точок вашого автомобіля; перевірте сумісність для конкретної моделі та розташування датчиків. Захист решітки радіатора не входить у комплект. Професійне встановлення рекомендоване при монтажі лебідки або світлодіодної балки.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 340 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
