0 грн.
Посилений цільний задній бампер з матово-чорної сталі з порошковим покриттям. Розроблений як пряма заміна штатного, забезпечує надійний захист задньої частини авто з інтегрованими підніжками та точками евакуації.
*На роботу датчиків можуть впливати їхня чутливість, штатні корпуси, орієнтація та умови експлуатації. Тестування датчиків проводилося на пікапах із ліфтом підвіски; перед встановленням перевірте коректність роботи датчиків і загальну сумісність із вашим автомобілем.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Premium |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 200 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Да |
