0 грн.
Міцний, функціональний та агресивний — цей передній бампер забезпечує посилений захист і практичні можливості для бездоріжжя та щоденної їзди без зайвих витрат.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Розрахований на встановлення одного 3×3 кубового ліхтаря на кожне крило (ліхтарі не входять до комплекту). Підтримує лебідки до 12 000 фунтів (≈5,4 т). Конструкція без отворів під датчики може не зберігати функціональність штатних паркувальних сенсорів. Перед встановленням перевіряйте сумісність із конкретною моделлю авто та обрану модифікацію (Pre-runner Guard).
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Примітка | Non-sensor design |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Red Steel |
| Висота коробки | 26 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 84 in |
| Вага | 125 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
| С защитной дугой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Нет |
