0 грн.
Ця платформа, що встановлюється через штатні прорізи під буксирні гаки, поєднує міцність і довговічність у лаконічному, простому дизайні. Виготовлена зі сталі з чорним порошковим покриттям, суцільна повністю зварна конструкція розрахована на інтенсивну експлуатацію та забезпечує просте встановлення.
*Встановлення/Сумісність: Розроблено для монтажу через штатні прорізи під буксирні гаки з кріпленням безпосередньо до рами. Виберіть платформу малого типорозміру для лебідок до 12,000 lb та великого типорозміру — для лебідок до 16,500 lb. Перед встановленням перевірте габарити лебідки та зазор на рамі.
| Покриття | Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Висота коробки | 36 in |
| Ширина коробки | 47 in |
| Довжина коробки | 92 in |
| Вага | 180 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500
|
