0 грн.
Matrix Series поєднує найкращі переваги преміальних бамперів під лебідку в компактній сталевій конструкції, де агресивний стиль збалансовано з практичною користю. Створений для встановлення позашляхового освітлення та лебідки, водночас забезпечує максимальний простір для шин і широкі можливості кастомізації.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Несумісний із боді-китами; призначений для використання з модифікаціями підвіски (ліфт). Окремі системи допомоги водієві можуть не підтримуватися. Несумісний із дизельними або турбованими конфігураціями двигуна. Лебідки з корпусом, подібним до Warn Zeon 12, під час монтажу можуть вимагати перенесення блоку керування.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 235 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Да |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
