0 грн.
Matrix Series — компактний сталевий бампер з агресивним виглядом і міцною конструкцією, створений для максимального поєднання стилю та практичності на пікапах.
*Примітки щодо встановлення та сумісності: Несумісний з обвісами кузова (body kits); призначений лише для автомобілів із ліфтом підвіски. Деякі лебідки з великим корпусом блока керування потребуватимуть перенесення цього блока. Несумісний із системами Super Cruise, дизельними версіями та двигунами з турбонаддувом.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Matrix |
| Висота коробки | 27 in |
| Ширина коробки | 42 in |
| Довжина коробки | 90 in |
| Вага | 245 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
| С защитной сеткой | Нет |
|
Сумісність
Show all |
2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Да |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
| Совместимо с парковочными | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
