0 грн.
Передній бампер серії Vengeance поєднує агресивний дизайн із позашляховими можливостями. Високий кліренс і щільна посадка покращують кут в’їзду та артикуляцію підвіски, зберігаючи акуратний, брутальний вигляд. Виготовлений із високоякісної американської сталі та покритий зносостійким двоступеневим чорним порошковим покриттям для тривалого захисту.
*Призначено для автомобілів без штатних датчиків паркування. Світлові аксесуари не входять у комплект. Перед встановленням перевірте сумісність за кріпленням і датчиками з вашим конкретним автомобілем.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 32 in |
| Ширина коробки | 27 in |
| Довжина коробки | 85 in |
| Вага | 140 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Перед |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Нет |
| Буксировочные шаклы | Нет |
| Совместимо с парковочными | Нет |
| С защитной дугой | Нет |
