0 грн.
Задній бампер FAB FOURS Vengeance поєднує надійний захист з агресивним стилем. Виготовлений із сталі 11-gauge та оздоблений двоступеневим чорним порошковим покриттям, цей суцільний бампер прямого встановлення постачається з комплектом кріплень і має місця під додаткове освітлення.
*Пряме встановлення; у комплекті кріплення. Зберігає розташування штатного приймача фаркопа та електропроводки й сумісний із заводськими задніми датчиками. Датчики оптимізовані для автомобілів із ліфтом підвіски. Рекомендовано професійне встановлення.
| Покриття | Satin Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Vengeance |
| Висота коробки | 12 in |
| Ширина коробки | 30 in |
| Довжина коробки | 89 in |
| Вага | 150 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Нет |
| Совместимо с парковочными | Да |
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
