Кріплення для лебідки Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25 Fab Fours CH24-N6161-1
Buy Кріплення для лебідки Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25 Fab Fours CH24-N6161-1
Price
Артикул: CH24-N6161-1
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Бампер з майданчиком під лебідку Fab Fours
  • Суцільний майданчик під лебідку
  • Повністю зварна конструкція для підвищеної міцності
  • Доступний у виконаннях Full Guard (повна дуга), Pre-runner (прераннер) або No Guard (без дуги)
  • Підходить для лебідок до 16,500 lb
  • Сконструйований так, щоб проходити через штатні отвори під буксирні гаки та кріпитися до рами
  • Обмежена довічна гарантія
Кріплення для лебідки Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25 Fab Fours CH24-N6161-1 - Features
Покриття Matte Powder Coated
Бренд Fab Fours
Висота коробки 24 in
Ширина коробки 27 in
Довжина коробки 50 in