Fab Fours CH24-N6161-1 Winch Mount Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25
Buy Fab Fours CH24-N6161-1 Winch Mount Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25
Price
Item: CH24-N6161-1
Quantity
Make sure it fits
Please select your vehicle to ensure that this product fits.
Order by phone
Fab Fours Winch Mount
  • One-piece winch mount
  • Fully welded for added strength
  • Available in Full Guard, Pre-runner, or No Guard configurations
  • Accommodates winches up to 16,500 lb
  • Designed to slip through factory tow hook slots and mount to the frame
  • Limited lifetime warranty
Fab Fours CH24-N6161-1 Winch Mount Chevrolet Silverado 2500/3500 24-25 - Features
Finish Matte Powder Coated
Brand Fab Fours
Box Height 24 in
Box Width 27 in
Box Length 50 in