0 грн.
Цей преміальний задній бампер забезпечує функціональний і стильний захист задньої частини автомобіля завдяки міцній конструкції зі штампованої сталі та покриттю, стійкому до впливу погодних умов.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Сумісний із датчиками та розроблений для збереження штатних буксирних гаків OEM; перед встановленням перевірте сумісність саме з вашою маркою, моделлю та роком випуску.
| Покриття | Matte Powder Coated |
| Бренд | Fab Fours |
| Серія | Premium |
| Підмодель | Raptor |
| Висота коробки | 11 in |
| Ширина коробки | 21 in |
| Довжина коробки | 80 in |
| Вага | 155 lbs |
| Колір | Чорний |
| Сторона встановлення | Зад |
| Матеріал | Сталь |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||Bronco, 2022||Ford||Bronco, 2023||Ford||Bronco, 2024||Ford||Bronco, 2025||Ford||Bronco, 2026||Ford||Bronco
|
| С защитной дугой | Нет |
| С защитной сеткой | Нет |
| С центральной дугой | Нет |
| Крепление под лебёдку | Нет |
| Совместимость с лебёдкой | Да |
| Буксировочные шаклы | Да |
