0 грн.
Eibach LIFT-BLOCKS призначені для вирівнювання передньої та задньої частини пікапів без заміни пружин і амортизаторів.
* Розроблено для використання з амортизаторами PRO-TRUCK Sport.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2022-2025 Nissan Frontier Pro4x 4WD D41 | Н/Д | +1.0" |
| 2022-2025 Nissan Frontier S, SV 2WD D41 | Н/Д | +1.0" |
| 2022-2025 Nissan Frontier S, SV 4WD D41 | Н/Д | +1.0" |
| Висота підйому, задня частина | 1" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Block Height 1.0" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 1" |
| Кількість | Комплект |
| Висота коробки | 4.2 in |
| Ширина коробки | 4.2 in |
| Довжина коробки | 9.1 in |
| Вага | 7 lbs |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2022||Nissan||Frontier, 2023||Nissan||Frontier, 2024||Nissan||Frontier, 2025||Nissan||Frontier
|
