0 грн.
Спроєктований для підвищення можливостей, ліфт-комплект Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1 поєднує підйомні пружини та спортивні амортизатори з регулюванням висоти за допомогою стопорних кілець, щоб збільшити простір в арках під більші шини та покращити характеристики на дорозі й бездоріжжі.
* Підходить лише для моделей із 6-шпильковим кріпленням коліс.
| Застосування | Перед | Зад |
| 2005-2015 Toyota Tacoma 2WD | лише для моделей із 6-шпильковим кріпленням коліс | +2.5" | +0-1.5" |
| 2005-2015 Toyota Tacoma 4WD | лише для моделей із 6-шпильковим кріпленням коліс | +2.5" | +0-1.5" |
| Висота підйому, задня частина | 0-1.5" |
| Висота підйому, передня частина | 2.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Front assembled Stage 1 with OE top mount, assembled with Eibach spring on bottom clip. (Level with OE rear) |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Примітка | 6-Lug Wheel Only Models |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 1 Plus |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2.5" x 0-1.5" |
| Кількість | Пара |
| Висота коробки | 9.3 in |
| Ширина коробки | 20.5 in |
| Довжина коробки | 30.4 in |
| Вага | 55.9 lbs |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
|
Сумісність
Show all |
2005||Toyota||Tacoma, 2006||Toyota||Tacoma, 2007||Toyota||Tacoma, 2008||Toyota||Tacoma, 2009||Toyota||Tacoma, 2010||Toyota||Tacoma, 2011||Toyota||Tacoma, 2012||Toyota||Tacoma, 2013||Toyota||Tacoma, 2014||Toyota||Tacoma, 2015||Toyota||Tacoma
|
