0 грн.
Eibach PRO-TRUCK-LIFT STAGE 1 поєднує пружини ліфту та спортивні амортизатори з регульованими за висотою платформами пружин, щоб збільшити зазор у колісних арках і покращити поведінку як на дорозі, так і на бездоріжжі.
| Сумісність | Перед | Зад |
| 2003-2009 Dodge 2500 4WD | +2.75" | +0-1" |
| 2010-2012 Ram 3500 4-дверний 6.7L Cummins дизель 4WD | Крім dually | +2.0" | +0-1" |
* Крім версій зі здвоєними задніми колесами (dually), де зазначено.
| Висота підйому, задня частина | 0-1" |
| Висота підйому, передня частина | 2-2.75" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Includes Pro-Truck Lift Springs and Pro-Truck Sport Shocks. |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Lift Stage 1 |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | 2-2.75" x 0-1" |
| Кількість | 4 амортизатори + передні пружини |
| Висота коробки | 9 in |
| Ширина коробки | 19.625 in |
| Довжина коробки | 30.125 in |
| Вага | 71.64 lbs |
| Тип приводу | 4WD |
|
Сумісність
Show all |
2007||Dodge||Ram 2500, 2008||Dodge||Ram 2500, 2009||Dodge||Ram 2500, 2006||Dodge||Ram 2500, 2005||Dodge||Ram 2500, 2004||Dodge||Ram 2500, 2003||Dodge||Ram 2500, 2012||Ram||3500, 2011||Ram||3500, 2009||Ram||2500, 2008||Ram||2500, 2007||Ram||2500, 2006||Ram||2500, 2005||Ram||2500, 2004||Ram||2500, 2003||Ram||2500, 2010||Ram||3500
|
| Підмодель | Single Rear Wheel |
