0 грн.
Амортизатори Eibach PRO-TRUCK SPORT мають однотрубну конструкцію, розроблену для точного контролю та впевненого гасіння коливань на дорозі й бездоріжжі.
| Сумісність | Передня | Задня |
| 2009-2013 Ford F-150 2WD | Н/Д | +0–1,5" |
| 2014-2014 Ford F-150 2WD | Н/Д | +0–1,5" |
| Висота підйому, задня частина | 0-1.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Can accommodate lifted suspensions between 0-1.5" |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Truck Sport |
| Тип амортизатора | Однотрубний |
| Сторона встановлення | Задня |
| Висота підйому, дюйм | 0-1.5" |
| Тип регуліровки | Нерегульований |
| Резервуар | Ні |
| Кількість | Один |
| Висота коробки | 3 in |
| Ширина коробки | 3 in |
| Довжина коробки | 30 in |
| Вага | 5.29 lbs |
| Тип приводу | RWD |
|
Сумісність
Show all |
2009||Ford||F-150, 2010||Ford||F-150, 2011||Ford||F-150, 2012||Ford||F-150, 2013||Ford||F-150, 2014||Ford||F-150
|
