0 грн.
Поліпшіть керованість і зовнішній вигляд без втрати комфорту їзди. Це оновлення підвіски знижує центр ваги для кращої стабільності та відгуку автомобіля.
| Сумісність | Передня | Задня |
| 2022-2025 Ford Maverick Hybrid 2.5L FWD C2 | -2.5" | -3.5" |
| 2022-2025 Ford Maverick 2.0L EcoBoost FWD C2 | -2.0" | -3.5" |
| Висота підйому, задня частина | -3.5" |
| Висота підйому, передня частина | -2-2.5" |
| Бренд | Eibach |
| Примітка | Designed for use with OE shocks |
| Примітка | We do not guarantee fitment, height or warranties on unlisted applications. |
| Серія | Pro Kit |
| Сторона встановлення | Перед, Зад |
| Висота підйому, дюйм | -2-2.5" x -3.5" |
| Кількість | Комплект 4шт |
| Висота коробки | 7.8 in |
| Ширина коробки | 16.5 in |
| Довжина коробки | 26.1 in |
| Вага | 31.9 lbs |
| Підмодель | 2.0L L4 Gas, 2.5L L4 Gas |
| Тип приводу | FWD |
|
Сумісність
Show all |
2022||Ford||Maverick, 2023||Ford||Maverick, 2024||Ford||Maverick, 2025||Ford||Maverick
|
