0 грн.
Кронштейн для додаткового світла 4-го покоління кріпиться до передньої частини багажника на даху Tacoma та має десять монтажних слотів для гнучких конфігурацій освітлення. Низькопрофільна конструкція тримає світло близько до даху, зменшуючи шум вітру та покращуючи освітлення попереду як на дорогах, так і на бездоріжжі.
*Встановлення та сумісність: Кріпиться болтами до передньої частини багажника на даху Tacoma. Призначено для моделей Tacoma 4-го покоління; перед монтажем перевірте довжину світлодіодної балки та відстань між LED-кубами.
| Покриття | Textured Black |
| Матеріал | Алюміній |
| Бренд | DV8 Offroad |
| Вага | 10 lbs |
| Довжина коробки | 49 in |
| Ширина коробки | 10 in |
| Висота коробки | 3 in |
| Примітка | The light mount is only compatible with DV8’s Toyota Tacoma Double Cab Roof Rack. |
| Примітка | Double Cab, will not fit XtraCab. Works only with RRTT1-04. |
| Сумісність | 2024||Toyota||Tacoma, 2025||Toyota||Tacoma |
