0 грн.
H-Pipe BORLA® замінює Merge X-Pipe у вибраних 3" Cat-Back™ системах BORLA®, змішуючи пульсації вихлопу з обох сторін двигуна для підвищення продуктивності та агресивного звучання H-pipe.
*Використовуйте ТІЛЬКИ з наведеними системами BORLA® Cat-Back: 140742, 140743, 140745, 140746, 140960, 140961, 140962, 140963, 140964, 140965, 140969, 140970 (усі варіанти насадок). Підходить для 2018–2026 Ford Mustang GT та 2024–2025 Mustang Dark Horse 5.0L V8, з АКП або МКП, купе чи кабріолет, з або без Active Valve Exhaust. Замінює Merge X-Pipe та забезпечує характерне звучання H-pipe.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas |
| Підмодель | Кабріолет, Купе |
| Підмодель | GT, Dark Horse |
| Бренд | Borla |
| Вага | 8.1 lbs |
| Довжина коробки | 23.7 in |
| Ширина коробки | 9.8 in |
| Висота коробки | 5.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2018||Ford||Mustang, 2019||Ford||Mustang, 2020||Ford||Mustang, 2021||Ford||Mustang, 2022||Ford||Mustang, 2023||Ford||Mustang, 2024||Ford||Mustang, 2025||Ford||Mustang, 2026||Ford||Mustang
|
