0 грн.
BORLA SwitchFire Hydroformed X-Pipe замінює з’єднувальний X-пайп у системах BORLA 3" Cat-Back, забезпечуючи кращу пропускну здатність, агресивніший звук вихлопу та підвищення продуктивності. Гідроформована центральна секція має низькопрофільну конструкцію, усуває турбулентне центральне перехрестя стандартного X-пайпа та змішує імпульси з обох рядів циліндрів для більш плавного потоку.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas |
| Підмодель | Кабріолет, Купе |
| Підмодель | GT, Dark Horse |
| Бренд | Borla |
| Вага | 10 lbs |
| Довжина коробки | 31.4 in |
| Ширина коробки | 8.9 in |
| Висота коробки | 8.6 in |
|
Сумісність
Show all |
2018||Ford||Mustang, 2019||Ford||Mustang, 2020||Ford||Mustang, 2021||Ford||Mustang, 2022||Ford||Mustang, 2023||Ford||Mustang, 2024||Ford||Mustang, 2025||Ford||Mustang, 2026||Ford||Mustang
|
