BORLA® S-Type Cat-Back™ 140944 — це випускна система з підвищеним кліренсом діаметром 3", спроєктована для поїздок бездоріжжям, оверлендінгу та рок‑кроулінгу. Вона забезпечує більш спортивний звук з мінімальним гулом, має одинарну 3" шліфовану вихлопну трубу з нержавіючої сталі T-304 із виходом, спрямованим донизу, і відзначається високоточною конструкцією для покращеного потоку та продуктивності.
*Примітки щодо застосування та встановлення: Підходить для 2023–2026 Chevrolet Colorado та GMC Canyon з турбованим 4‑циліндровим двигуном 2,7 л, автоматичною коробкою передач, 2WD/4WD, кабіною Crew Cab з короткою вантажною платформою (5'2") та колісною базою 131,4". Включно з моделями ZR2 та AT4X. Під час встановлення необхідно різати штатну (O.E.) вихлопну систему.
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 2.7L L4 Gas |
| Серія | S-Type |
| Підмодель | Crew Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Підмодель | ZR2, AT4X |
| Підмодель | 5'2" Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 58.5 lbs |
| Довжина коробки | 58.2 in |
| Ширина коробки | 17.1 in |
| Висота коробки | 15.8 in |
|
Сумісність
Show all |
2023||Chevrolet||Colorado, 2023||GMC||Canyon, 2024||Chevrolet||Colorado, 2024||GMC||Canyon, 2025||Chevrolet||Colorado, 2025||GMC||Canyon, 2026||Chevrolet||Colorado, 2026||GMC||Canyon
|
