Вихлопна система BORLA 140943BC S-Type Cat-Back™ розроблена для пікапів Colorado та Canyon з турбованим двигуном 2,7 л, щоб забезпечити спортивніший, емоційніший звук з мінімальним гулом у салоні. Виготовлена з нержавіючої сталі T-304 із високоточною CNC-обробкою та ультрагладкими дорновими згинами, система покращує пропускну здатність вихлопу та відгук, зберігаючи довговічність.
Для догляду за виглядом не використовуйте поліролі для нержавіючої сталі на насадках із чорним хромом; очищайте насадки гарячою водою та мікрофібровою серветкою, щоб зберегти покриття.
*Сумісна з версіями ZR2 та AT4X. Під час встановлення потрібно розрізати штатну (O.E.) вихлопну систему. Підходить для 2023–2026 Chevrolet Colorado / GMC Canyon з 2,7‑літровим 4‑циліндровим турбодвигуном; автоматична трансмісія; 2WD і 4WD; Crew Cab з короткою вантажною платформою (5'2"); колісна база 131.4".
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 2.7L L4 Gas |
| Серія | S-Type |
| Підмодель | Crew Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Підмодель | 5'2" Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 67.2 lbs |
| Довжина коробки | 58.7 in |
| Ширина коробки | 17.3 in |
| Висота коробки | 16.2 in |
|
Сумісність
Show all |
2023||Chevrolet||Colorado, 2023||GMC||Canyon, 2024||Chevrolet||Colorado, 2024||GMC||Canyon, 2025||Chevrolet||Colorado, 2025||GMC||Canyon, 2026||Chevrolet||Colorado, 2026||GMC||Canyon
|
