0 грн.
Ця система BORLA® Cat-Back спроєктована для Ford F-150 з двигуном 5.0L, щоб підвищити потужність, звук і довговічність. Вона забезпечує популярний звук S-Type без гулу та замінює штатну одинарну трубу на двосторонній задній вихід із по одній круглій насадці 4" у чорному хромі з кожного боку.
Доступні кілька конфігурацій системи під бажаний рівень звуку, оздоблення насадок і тип виходу.
*Примітки щодо сумісності/встановлення: Підходить для 2021–2026 Ford F-150 5.0L V8 (2WD і 4WD). Не підходить для версій Tremor або автомобілів з пакетом Black Appearance. Для автомобілів Regular Cab із довгою вантажною платформою (8' 2") та колісною базою 141.5" потрібен адаптер для коректного встановлення.
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 5.0L V8 Gas |
| Серія | S-Type |
| Підмодель | Regular Cab |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Підмодель | 6'7" Bed, 8' Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 60.5 lbs |
| Довжина коробки | 59.3 in |
| Ширина коробки | 15.6 in |
| Висота коробки | 13.2 in |
|
Сумісність
Show all |
2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
