Вихлопна система Cat-Back Toyota Tacoma 16-23 S-Type Borla 140680BC
Buy Вихлопна система Cat-Back Toyota Tacoma 16-23 S-Type Borla 140680BC
Price
Артикул: 140680BC
Quantity
Переконайтеся, що він підходить
Виберіть свій автомобіль, щоб переконатися, що ця запчастина підходить.
Замовлення по телефону
Випускна система BORLA® Cat-Back™ — діаметр 2.5", насадка з чорного хрому
  • Діаметр труби: 2.5" для оптимізованого відведення вихлопу.
  • Насадка: кругла 4" у чорному хромі на сталі T-304 для виразного вигляду. Не використовуйте BORLA® Stainless Steel Polish p# 21499 на насадках у чорному хромі; очищайте гарячою водою та мікрофібровою серветкою.
  • Гарантія: покривається гарантією на мільйон миль.
*Сумісні авто та примітки щодо встановлення: Система підходить для Toyota Tacoma 2016–2023 3.5L V6, автомат або механіка, привід 2- або 4-колісний, для Extended (Access) Cab з довгою платформою (6' 1") — колісна база 127.4", та Crew (Double) Cab зі стандартною платформою (5' 1") — колісна база 127.4". Також може використовуватися на Crew (Double) Cab з довгою платформою (6' 1") — колісна база 140.6", але потрібен перехідник Adapter 60593. Для цієї системи доступний Y-пайп High Clearance (60699); монтаж 60699 вимагає різання штатної (O.E.) випускної системи.
Вихлопна система Cat-Back Toyota Tacoma 16-23 S-Type Borla 140680BC - Features
Трансмісія Механіка, Автомат
Рівень звуку Помірний
Підмодель 3.5L V6 Gas
Серія S-Type
Підмодель Double Cab, Access Cab
Тип приводу 4WD, RWD
Підмодель 5'1" Bed, 6'2" Bed
Бренд Borla
Вага 36.9 lbs
Довжина коробки 44.3 in
Ширина коробки 20.8 in
Висота коробки 11.2 in