Ця вихлопна система Cat-Back BORLA забезпечує агресивний звук без гулу в салоні: потік іде від вхідного патрубка 3" до подвійних виходів 2.25" і виходить через 4" хромовані насадки з нержавіючої сталі T-304. Доступне також оздоблення насадок чорним хромом.
*Примітки щодо сумісності та встановлення: Підходить для окремих моделей Ford F-150 2015–2020 рр. (діють обмеження за двигуном і роком випуску). Не підходить для Raptor. Сумісна з версіями приводу 4x2 та 4x4 і з автоматичною трансмісією, де передбачено. Потрібен адаптер 60556 для кабіни Crew Cab зі стандартною платформою (колісна база 156,8"). Потрібен адаптер 60564 для кабіни Extended Cab з довгою платформою (колісна база 163,7"). Перед замовленням перевірте двигун, тип кабіни, платформу та колісну базу автомобіля.
| Трансмісія | Автомат |
| Рівень звуку | Агресивний |
|
Підмодель
Show all |
5.0L V8 Gas, 2.7L V6 Gas, 3.3L V6 Gas, 3.5L V6 EcoBoost
|
| Серія | Atak |
| Підмодель | SuperCab, SuperCrew |
| Тип приводу | 4WD, RWD |
| Підмодель | 5'7" Bed, 6'7" Bed |
| Бренд | Borla |
| Вага | 53.8 lbs |
| Довжина коробки | 60.9 in |
| Ширина коробки | 15.6 in |
| Висота коробки | 13 in |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150
|
