0 грн.
Класичний звук S-Type без гулу в салоні. Ця axle-back система спроєктована для підвищення швидкості потоку вихлопних газів, що покращує віддачу потужності, емоції за кермом та ефективність, водночас забезпечуючи фірмове звучання BORLA.
*Підходить для 2014-2015 Chevrolet Camaro SS 6.2L V8 (АКП/МКП), задній привід, 2-дверний. Розроблено для автомобілів БЕЗ пакета Ground Effects (GFX). Додайте BORLA X-Pipe із середніми трубами (арт. 60512), щоб перетворити на повноцінну систему Cat-Back.
| Трансмісія | Механіка, Автомат |
| Рівень звуку | Помірний |
| Підмодель | 6.2L V8 Gas |
| Серія | S-Type |
| Тип приводу | RWD |
| Підмодель | SS |
| Бренд | Borla |
| Вага | 24.9 lbs |
| Довжина коробки | 33 in |
| Ширина коробки | 16.3 in |
| Висота коробки | 10.5 in |
| Сумісність | 2014||Chevrolet||Camaro, 2015||Chevrolet||Camaro |
