0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Матеріал | Black Diamond |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 78 lbs |
| Довжина коробки | 66 in |
| Ширина коробки | 27 in |
| Висота коробки | 5 in |
| Код UPC | 077848141424 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150, 2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
| Підмодель | 6'7" Bed |
| Product Code | 7733635 |
