$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 78 lbs |
| Box Length | 66 in |
| Box Width | 27 in |
| Box Height | 5 in |
| UPCCode | 077848141424 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2015||Ford||F-150, 2016||Ford||F-150, 2017||Ford||F-150, 2018||Ford||F-150, 2019||Ford||F-150, 2020||Ford||F-150, 2021||Ford||F-150, 2022||Ford||F-150, 2023||Ford||F-150, 2024||Ford||F-150, 2025||Ford||F-150, 2026||Ford||F-150
|
| Submodel | 6'7" Bed |
| Product Code | 7733635 |
