0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Підмодель | Without RamBox |
| Матеріал | Black Diamond |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 74 lbs |
| Довжина коробки | 67 in |
| Ширина коробки | 28 in |
| Висота коробки | 6 in |
| Код UPC | 077848143718 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500, 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500, 2026||Dodge||Ram 1500, 2026||Ram||1500
|
| Підмодель | 5'7" Bed |
| Product Code | 7732735 |
