$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Submodel | Without RamBox |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 74 lbs |
| Box Length | 67 in |
| Box Width | 28 in |
| Box Height | 6 in |
| UPCCode | 077848143718 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500, 2025||Dodge||Ram 1500, 2025||Ram||1500, 2026||Dodge||Ram 1500, 2026||Ram||1500
|
| Submodel | 5'7" Bed |
| Product Code | 7732735 |
