0 грн.
Bestop Supertop for Truck забезпечує гнучке накриття та надійне зберігання у кузові пікапа завдяки зручній конструкції, яку легко обслуговувати одній людині, та знімним тканинним бічним панелям.
*Примітки щодо встановлення/сумісності: Кріпиться комплектними затискачами без свердління. Третій стоп-сигнал не входить до комплекту. Перед встановленням перевірте сумісність із вашою конкретною моделлю пікапа.
| Бренд | Bestop |
| Матеріал | Чорний діамант |
| Серія | Truck 2 |
| Вага | 75 lbs |
| Довжина коробки | 66.81 in |
| Ширина коробки | 27.5 in |
| Висота коробки | 5.5 in |
| Код UPC | 077848139469 |
| Колір | Black Diamond |
|
Сумісність
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| Підмодель | 6'6" Bed |
| Підмодель | Без пластиковый вкладыш |
| Product Code | 7731935 |
