$0
The Bestop Supertop for Truck provides flexible coverage and secure storage for truck beds with a user-friendly design that enables easy one-person operation and features removable fabric side panels.
*Installation/compatibility notes: Attaches with the included clamps for a no-drill installation. Third brake light is not included. Verify fitment with your specific truck model prior to installation.
| Brand | Bestop |
| Material | Black Diamond |
| Series | Truck 2 |
| Box Weight | 75 lbs |
| Box Length | 66.81 in |
| Box Width | 27.5 in |
| Box Height | 5.5 in |
| UPCCode | 077848139469 |
| Color | Black Diamond |
|
Fitment
Show all |
2020||Chevrolet||Silverado 1500, 2020||GMC||Sierra 1500, 2021||Chevrolet||Silverado 1500, 2021||GMC||Sierra 1500, 2019||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2019||GMC||Sierra 1500 New Model, 2022||Chevrolet||Silverado 1500, 2022||GMC||Sierra 1500, 2023||GMC||Sierra 1500, 2022||Chevrolet||Silverado 1500 New Model, 2023||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||Chevrolet||Silverado 1500, 2024||GMC||Sierra 1500, 2025||Chevrolet||Silverado 1500, 2025||GMC||Sierra 1500, 2022||GMC||Sierra 1500 New Model, 2026||GMC||Sierra 1500, 2026||Chevrolet||Silverado 1500
|
| Submodel | 6'6" Bed |
| Submodel | Без пластиковый вкладыш |
| Product Code | 7731935 |
