AMP Research PowerStep™ Smart Series поєднує електровисувні підніжки з бездротовою інтеграцією зі смартфоном, забезпечуючи розширені можливості, легке керування та посилену конструкцію для інтенсивної експлуатації.
Міцна конструкція включає анодовані литі алюмінієві підніжки та шарніри, корозійностійкі штифти шарнірів з нержавіючої сталі та поверхні ступенів із покриттям PTFE військового класу, що протистоять зносу й корозії протягом багатьох років.
Підніжки автоматично висуваються під час відкриття дверей і складаються після їх закриття. Інтегрований мобільний додаток надає ручний контроль для висунення, складання або блокування підніжок під час очищення чи їзди бездоріжжям, а вбудоване світлодіодне підсвічування та додатково розширена зона ступені полегшують доступ.
*У комплекті інструкція з встановлення та набір кріплень для конкретного автомобіля. Просте підключення plug-and-play здійснюється через модуль OBDII. Для керування додатком потрібен смартфон. Рекомендується професійне встановлення.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Is NOT compatible on RAM 1500 Classic DS Body (W/5-Lug Wheels) |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Regular Cab & Double Cab models |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep Smart |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab, Quad Cab |
| Вага | 65 lbs |
| Довжина коробки | 88 in |
| Ширина коробки | 12.8 in |
| Висота коробки | 7.5 in |
|
Підмодель
Show all |
6.2L V8 Gas, 3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2021||Dodge||Ram 1500, 2020||Dodge||Ram 1500, 2019||Dodge||Ram 1500, 2021||Ram||1500, 2020||Ram||1500, 2022||Dodge||Ram 1500, 2022||Ram||1500, 2023||Ram||1500, 2019||Ram||1500, 2023||Dodge||Ram 1500, 2024||Dodge||Ram 1500, 2024||Ram||1500
|
