0 грн.
Електроприводні висувні підніжки AMP Research PowerStep XTreme — посилене рішення, створене для роботи в екстремальних умовах. Завдяки міцним матеріалам і подвійній моторизації забезпечують надійне автоматичне висування та максимальне зчеплення для зручного доступу до авто в суворих умовах.
*Модельна сумісність забезпечує точну посадку та акуратний вигляд. У новіших застосуваннях передбачено джгут Plug-N-Play, що під’єднується до порту OBD-II. Кріпляться до порога кузова та містять модельну інструкцію з встановлення і комплект кріплень. Для правильної геометрії та коректної роботи рекомендується професійний монтаж.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Boards will need to be trimmed on Tundra Double Cab |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XTreme |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | CrewMax, Double Cab |
| Вага | 70 lbs |
| Довжина коробки | 88 in |
| Ширина коробки | 12 in |
| Висота коробки | 7 in |
| Підмодель | 3.5L V6 Twin-Turbo |
|
Сумісність
Show all |
2022||Toyota||Tundra, 2023||Toyota||Tundra, 2024||Toyota||Tundra, 2025||Toyota||Tundra
|
