0 грн.
Електроприводні висувні підніжки AMP Research PowerStep XTreme — посилене рішення, створене для роботи в екстремальних умовах. Завдяки міцним матеріалам і подвійній моторизації забезпечують надійне автоматичне висування та максимальне зчеплення для зручного доступу до авто в суворих умовах.
*Модельна сумісність забезпечує точну посадку та акуратний вигляд. У новіших застосуваннях передбачено джгут Plug-N-Play, що під’єднується до порту OBD-II. Кріпляться до порога кузова та містять модельну інструкцію з встановлення і комплект кріплень. Для правильної геометрії та коректної роботи рекомендується професійний монтаж.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | NOT compatible on Chassis Cab models with Diesel Engines |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | HD models equipped with Factory Air Ride Suspension requires Air Tank Relocation Kit for Installation |
| Примітка | NOT compatible on RAM 1500 New Body models W/6-Lug Wheels (DT Body Style) |
| Примітка | NOT compatible on 2019 & up HD models with gas engines |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XTreme |
| Матеріал | Алюміній |
|
Підмодель
Show all |
Mega Cab, Regular Cab, Crew Cab, Quad Cab
|
| Вага | 68 lbs |
| Довжина коробки | 82 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Підмодель
Show all |
3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas, 6.7L L6 Diesel, 6.4L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2018||Dodge||Ram 1500, 2018||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2018||Dodge||Ram 3500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 1500 Classic, 2020||Dodge||Ram 1500 Classic, 2019||Dodge||Ram 1500 Classic, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2018||Ram||1500, 2021||Ram||1500 Classic, 2020||Ram||1500 Classic, 2019||Ram||1500 Classic, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2018||Ram||2500, 2018||Ram||3500, 2022||Ram||1500 Classic, 2022||Dodge||Ram 1500 Classic, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2023||Ram||1500 Classic, 2023||Dodge||Ram 1500 Classic, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500, 2024||Dodge||Ram 1500 Classic, 2024||Ram||1500 Classic
|
