0 грн.
Електроприводні висувні підніжки AMP Research PowerStep XTreme — посилене рішення, створене для роботи в екстремальних умовах. Завдяки міцним матеріалам і подвійній моторизації забезпечують надійне автоматичне висування та максимальне зчеплення для зручного доступу до авто в суворих умовах.
*Модельна сумісність забезпечує точну посадку та акуратний вигляд. У новіших застосуваннях передбачено джгут Plug-N-Play, що під’єднується до порту OBD-II. Кріпляться до порога кузова та містять модельну інструкцію з встановлення і комплект кріплень. Для правильної геометрії та коректної роботи рекомендується професійний монтаж.
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Will not fit Chassis Cab models |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Drilling is required for installation |
| Примітка | W/O OE Air Ride Suspension |
| Примітка | Will Not Fit Mega Cab Models With Air Ride Suspension |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XTreme |
| Матеріал | Алюміній |
|
Підмодель
Show all |
Mega Cab, Regular Cab, Crew Cab, Quad Cab
|
| Вага | 66 lbs |
| Довжина коробки | 81.5 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 8 in |
|
Підмодель
Show all |
3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas, 4.7L V8 Gas, 6.7L L6 Diesel, 6.4L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2013||Dodge||Ram 1500, 2014||Dodge||Ram 1500, 2015||Dodge||Ram 1500, 2016||Dodge||Ram 1500, 2017||Dodge||Ram 1500, 2013||Dodge||Ram 2500, 2014||Dodge||Ram 2500, 2015||Dodge||Ram 2500, 2016||Dodge||Ram 2500, 2017||Dodge||Ram 2500, 2013||Dodge||Ram 3500, 2014||Dodge||Ram 3500, 2015||Dodge||Ram 3500, 2016||Dodge||Ram 3500, 2017||Dodge||Ram 3500, 2017||Ram||1500, 2016||Ram||1500, 2015||Ram||1500, 2014||Ram||1500, 2013||Ram||1500, 2017||Ram||2500, 2017||Ram||3500, 2016||Ram||2500, 2016||Ram||3500, 2015||Ram||2500, 2015||Ram||3500, 2014||Ram||2500, 2014||Ram||3500, 2013||Ram||2500, 2013||Ram||3500
|
