0 грн.
AMP Research PowerStep™ XL — це посилені електровисувні підніжки, спроєктовані для ліфтованих авто та пікапів на великих колесах. Вони зберігають перевірений дизайн PowerStep, але мають міцніший корпус і збільшене опускання, щоб забезпечити простіший доступ і брутальний вигляд піднятих пікапів. Виготовлені з міцного литого алюмінію з анодованим покриттям PTFE військового класу, PowerStep™ XL поєднують високу міцність, стійкість до корозії та малу вагу.
*У комплекті: інструкція з установлення для конкретного авто, монтажний комплект і кріплення. Кріпиться до порога кузова та підключається до порту OBDII через модуль Plug‑N‑Play. Для правильного монтажу та коректної роботи рекомендується професійне встановлення.
| Тип підключення | With Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Примітка | Installation requires drilling |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | Is NOT compatible on RAM 1500 New Body models W/6-Lug Wheels (DT Body Style) |
| Примітка | Will NOT fit Chassis Cab models |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XL |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | Crew Cab |
| Вага | 111.1 lbs |
| Довжина коробки | 93.2 in |
| Ширина коробки | 14 in |
| Висота коробки | 12.8 in |
|
Підмодель
Show all |
3.0L V6 Diesel, 3.6L V6 Gas, 5.7L V8 Gas, 6.7L L6 Diesel, 6.4L V8 Gas
|
|
Сумісність
Show all |
2018||Dodge||Ram 1500, 2018||Dodge||Ram 2500, 2019||Dodge||Ram 2500, 2020||Dodge||Ram 2500, 2018||Dodge||Ram 3500, 2019||Dodge||Ram 3500, 2020||Dodge||Ram 3500, 2021||Dodge||Ram 1500 Classic, 2020||Dodge||Ram 1500 Classic, 2019||Dodge||Ram 1500 Classic, 2021||Dodge||Ram 2500, 2021||Dodge||Ram 3500, 2018||Ram||1500, 2021||Ram||1500 Classic, 2020||Ram||1500 Classic, 2019||Ram||1500 Classic, 2021||Ram||2500, 2021||Ram||3500, 2020||Ram||2500, 2020||Ram||3500, 2019||Ram||2500, 2019||Ram||3500, 2018||Ram||2500, 2018||Ram||3500, 2022||Ram||1500 Classic, 2022||Dodge||Ram 1500 Classic, 2022||Dodge||Ram 2500, 2022||Ram||2500, 2022||Dodge||Ram 3500, 2022||Ram||3500, 2023||Dodge||Ram 2500, 2023||Dodge||Ram 3500, 2023||Ram||2500, 2023||Ram||3500, 2023||Ram||1500 Classic, 2023||Dodge||Ram 1500 Classic, 2024||Dodge||Ram 3500, 2024||Ram||3500, 2024||Dodge||Ram 2500, 2024||Ram||2500, 2024||Dodge||Ram 1500 Classic, 2024||Ram||1500 Classic
|
