0 грн.
AMP Research PowerStep™ XL — це посилені електровисувні підніжки, спроєктовані для ліфтованих авто та пікапів на великих колесах. Вони зберігають перевірений дизайн PowerStep, але мають міцніший корпус і збільшене опускання, щоб забезпечити простіший доступ і брутальний вигляд піднятих пікапів. Виготовлені з міцного литого алюмінію з анодованим покриттям PTFE військового класу, PowerStep™ XL поєднують високу міцність, стійкість до корозії та малу вагу.
*У комплекті: інструкція з установлення для конкретного авто, монтажний комплект і кріплення. Кріпиться до порога кузова та підключається до порту OBDII через модуль Plug‑N‑Play. Для правильного монтажу та коректної роботи рекомендується професійне встановлення.
| Тип підключення | Without Plug and Play Kit |
| Ширина підніжки | 6 Inch |
| Покриття | Textured Black Powder Coat |
| Колір | Чорний |
| Примітка | No drilling required for installation |
| Бренд | AMP Research |
| Серія | PowerStep XL |
| Матеріал | Алюміній |
| Підмодель | SuperCrew |
| Вага | 113 lbs |
| Довжина коробки | 93 in |
| Ширина коробки | 13 in |
| Висота коробки | 12 in |
| Підмодель | 4.6L V8 Gas, 5.4L V8 Gas, 4.2L V6 Gas |
|
Сумісність
Show all |
2004||Ford||F-150, 2005||Ford||F-150, 2006||Ford||F-150, 2007||Ford||F-150, 2008||Ford||F-150
|
